Close

Nezávazná poptávka

Krok 1

Těší nás Váš zájem o naše schodiště. V následujících krocích budete mít možnost si vybrat řešení Vašeho schodiště, které Vám následně rádi na míru vyrobíme. Pokud Vás zajímá cenová kalkulace, nebo byste rádi realizovali předběžnou objednávku např. pro budoucí stavbu, máme pro Vás připravený konfigurátor.

Krok 2

Kliknutím na příslušný obrázek vyberte prosím konkrétní typ schodiště, o který máte zájem, nebo ten, který se Vašemu požadovanému schodišti nejvíce přibližuje.

Krok 3

Pro výrobu Vašeho budoucího schodiště budeme potřebovat znát přesné míry schodiště i některé interiérové rozměry. Nezávaznou poptávku však můžete zadat, i pokud míry neznáte, nebo je prozatím nechcete uvádět. Nemáte-li možnost zaměření schodiště a míry budoucího schodiště prozatím neznáte, zvolte prosím možnost poptávky schodiště „Bez uvedení rozměrů“. Pokud chcete vyhotovit 3D model schodiště, zjistit cenovou kalkulaci, nebo dokončit závaznou objednávku, proveďte zaměření schodiště (postup najdete zde) a jednotlivé naměřené údaje zaneste do příslušných kolonek níže uvedeného formuláře. V rámci objednávky schodiště Vám nabízíme také možnost výběru z řady doplňků, které si můžete alternativně zvolit tak, aby Vaše budoucí schodiště plnilo nejen svou praktickou funkci, ale také tu estetickou. U všech našich schodišť nabízíme možnost povrchové úpravy mořením (více informací o jednotlivých druzích i výhodách moření najdete zde) nebo lakováním (více informací o jednotlivých druzích i výhodách lakování najdete zde). Pokud máte o některou z těchto úprav zájem, zvolte možnost „ano“ u vybrané úpravy a následně vyberte konkrétní typ, o který máte zájem. V případě, že máte zájem nejen o výrobu schodiště jako takového, ale také o zábradlí či galerii, vyznačte prosím tento fakt volbou možnosti „ano“ u vybraného doplňku. Vámi vybrané schodiště můžeme zhotovit z několika druhů dřevin, podle Vašeho přání. (Podrobnosti o jednotlivých dřevinách najdete zde). Kliknutím na obrázek prosím vyberte dřevinu, o kterou máte zájem. U námi vyrobených schodišť máte možnost volby mezi dopravou a montáží realizovanou našimi odborníky, nebo dopravou přepravní společností, kdy si montáž následně zajišťujete sami. Pokud patříte mezi šikovné domácí kutily, a chcete si schodiště nainstalovat sami, zvolte proto prosím možnost „Zaslat jako stavebnici“. Pokud máte zájem o výrobu schodiště včetně montáže a dopravy naší firmou, zvolte prosím možnost „Dopravit a namontovat“

Krok 4

Děkujeme za Vámi projevený zájem o naše produkty. Do níže uvedeného formuláře prosím uveďte co nejpřesněji své kontaktní údaje – rádi Vám jejich prostřednictvím zašleme cenovou nabídku. Pokud nám chcete cokoliv sdělit, nebo se naopak na cokoliv zeptat, využijte prosím pole „Doplňující informace“.

  • Krok 1
  • Krok 2
  • Krok 3
  • Krok 4

Typ schodiště

Typ schodiště

Varianta schodiště

Detaily vybrané varianty

A - šíře schodiště

B - délka nástupního ramene

C - výška

D - síla stropu

E - šíře otvoru

F - délka otvoru

Typ zábradlí

Schodiště chci

Fakturační údaje

Jméno

Příjmení

Název firmy

IČO

DIČ

Adresa

PSČ

Telefonní číslo

E-mail

Dodací adresa

Jméno

Příjmení

Adresa

PSČ

Telefonní číslo

E-mail

Poznámka

Vyplňte vaši poznámku k poptávce

Souhlas

Souhlas se zpracováním soobních údajů