Close

Nezávazná poptávka

Krok 1

Těší nás Váš zájem o naše schodiště. V následujících krocích budete mít možnost si vybrat řešení Vašeho schodiště, které Vám následně rádi na míru vyrobíme. Pokud Vás zajímá cenová kalkulace, nebo byste rádi realizovali předběžnou objednávku např. pro budoucí stavbu, máme pro Vás připravený konfigurátor.

Krok 2

Pro výrobu Vašeho budoucího schodiště budeme potřebovat znát přesné míry schodiště i některé interiérové rozměry. Nezávaznou poptávku však můžete zadat, i pokud míry neznáte, nebo je prozatím nechcete uvádět. V případě, že míry budoucího schodiště prozatím neznáte, zvolte prosím možnost poptávky schodiště „Bez uvedení rozměrů“. Pokud chcete vyhotovit 3D model schodiště, zjistit cenovou kalkulaci, nebo dokončit závaznou objednávku, proveďte zaměření schodiště a jednotlivé naměřené údaje zaneste do příslušných kolonek níže uvedeného formuláře. V rámci objednávky schodiště Vám nabízíme také možnost výběru z řady doplňků, které si můžete alternativně zvolit tak, aby Vaše budoucí schodiště plnilo nejen svou praktickou funkci, ale také tu estetickou. U všech našich schodišť nabízíme možnost povrchové úpravy mořením, nebo lakováním. Pokud máte o některou z těchto úprav zájem, zvolte možnost „ano“ u vybrané úpravy a následně vyberte konkrétní typ, o který máte zájem. Pokud máte zájem o výrobu schodiště včetně montáže a dopravy naší firmou, zvolte prosím možnost Dopravit a namontovat.

Krok 3

Děkujeme za Vámi projevený zájem o naše produkty. Do níže uvedeného formuláře prosím uveďte co nejpřesněji své kontaktní údaje – rádi Vám jejich prostřednictvím zašleme cenovou nabídku. Pokud nám chcete cokoliv sdělit, nebo se naopak na cokoliv zeptat, využijte prosím pole „Doplňující informace“.

  • Krok 1
  • Krok 2
  • Krok 3

Typ schodiště

Varianta schodiště

Detaily vybrané varianty

A - šíře schodiště

B - délka nástupního ramene

C - výška

D - síla stropu

E - šíře otvoru

F - délka otvoru

Typ zábradlí

Schodiště chci

Fakturační údaje

Jméno

Příjmení

Název firmy

IČO

DIČ

Adresa

PSČ

Telefonní číslo

E-mail

Dodací adresa

Jméno

Příjmení

Adresa

PSČ

Telefonní číslo

E-mail

Poznámka

Vyplňte vaši poznámku k poptávce

Souhlas

Souhlas se zpracováním soobních údajů